14:34, 28 Maj 2020

Manchester United, Chelsea dhe Liverpool po përballen me konkurrencë sa i përket transferimit të Victor Osimhen.

Sipas raportimeve nga Le10Sport, Napoli dhe Interi po udhëheqin aktualisht në garën për sulmuesin nigerian.

Osimhen është më i joshur nga oferta e Napolit, pasi që ndien se mund të luajë më shumë futboll të rregullt tek ta.

Konkurs Pune

Lexo më shumë