Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Naomi Campbell nuk di të plaket

NULL NULL
02.06.2015 16:01

Ajo e ka ende trupin e një supermodeleje, që ka marrë pjesë në mijëra sfilata të modës.

Gjatë darkës së bamirësisë të organizuar në Londër, 45 vjeçarja ka tërhequr vëmendjen e të gjithë të pranishmëve aty me flokë të drejtë me balluke dhe me fizikun e saj të dobët dhe te lakmuar, duke dhënë një buzëqeshje të lehtë kur mbërriti në ngjarjen prestigjioze.

naomi 2 naomi 1

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.