Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nano: Takimi me Ramën? Ky është lajm serioz

NULL NULL
11.08.2015 09:21

Ish- kryeministri Fatos Nano ka reaguar pas lajmeve se ai ka zhvilluar një takim me kryeministrin aktual, Edi Rama.

“Ky është lajm serioz, por kur paska filluar media shqiptare të merret me gjëra serioze?!” tha ai për gazetën Panorama.

“Unë jam me pushime serioze,” shtoi Rama.

Ndërkohë Endri Fuga, këshilltar i Edi Ramës, tha se ky është një absurd.

“Tani po e lexoj dhe unë. Nuk di të ç’të them se është absurd”./Mapo.al

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.