15:59, 21 Gusht 2019

Nait Hasani i PDK-së mund të jetë ambasadori i ardhshëm i Kosovës në Shqipëri.

Ai sot është intervistuar nga Komisioni për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike si i propozuar për këtë post.

Lajmin e ka bërë të ditur deputeti Zafir Berisha.

“Intervistimi i të propozuarit për Ambasador në Republikën e Shqipërisë z.Nait Hasani në Komisionin për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike”, ka shkruar Berisha në profilin e tij në Facebook, njofton Klan Kosova.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë