Mustafa viziton Kombëtaren në hotel - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mustafa viziton Kombëtaren në hotel

NULL NULL
12/11/2015
Kryeministri i vendit ka vizituar hotelin ku po qëndrojnë përfaqësueset e Kosovës dhe Shqipërisë.

Masa të shtuara të Policisë së Kosoëvs janë parë rreth Hotel Emerald në orët e mbrëmes.

Ndërsa në fillim nuk dihej arsyeja e gjithë atyre policëve, në ndërkohë është mësuar që aty do të arrinte kryeministri Isa Mustafa.

Mustafa ka vizituar përfaqësuesen e Shqipërisë dhe atë të Kosovës, të cilat po qëndrojnë në të njëjtin hotel.

Kreu i ekzekutivit ka përshëndetur të dy skuadrat dhe ka mbajtur një fjalim të shkurtër para tyre.