22:37, 25 Qershor 2015

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka uruar xhudisten Nora Gjakova pas suksesit të saj në Lojërat Olimpike Evropiane “Baku 2015”.

“Sot Kosova hyn në listën e vendeve të stolisura me medalje në edicionin e parë të Lojërave Europiane Baku 2015. Jemi të gjithë krenar me medaljen e bronztë që e fitoi xhudistja Nora Gjakova. Me padurim presim që të shkoni e ta ngrisni flamurin dhe medaljet edhe në Lojërat Olimpike Verore në Rio 2016! IM”

Konkurs Pune

Lexo më shumë