Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mustafa: Stop përdorimit të veturave zyrtare gjatë festave

NULL NULL
04.05.2015 16:17

Kryeministri, Isa Mustafa gjatë mbledhjes së qeverisë që u mbajt pasditen e së hënës  duke folur rreth keqpërdorimit të veturave zyrtare gjatë festës së 1 Majit ka thënë se kjo dukuri nuk duhet lejuar.

Kreu i ekzekutivit ka kërkuar nga ministri i Punëve të Brendshme që herëve tjera këto vetura të ndalohen dhe nëse nuk janë të autorizuar që janë duke udhëtuar zyrtarisht të kthehen prapa.

Për Ditën e Punëtorëve janë parë shumë vetura zyrtare që kanë shkuar drejt vendeve fqinje, veçanërisht drejt Shqipërisë

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.