Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mustafa: Rama do të dukej të ftohej nga Osmani që krahas ShBA-së të jetë pjesë e bisedimeve me Serbinë (VIDEO)

NULL NULL
28.09.2023 22:13
Mustafa

Opinionisti, Artan Mustafa në “Rubikon” me Adriatik Kelmendi në Klan Kosova, duke folur për kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, tha se është i shkëlqyeshëm në shumë deklarata të tij.

Madje, ai u shpreh se presidentja, Vjosa Osmani do të duhej ta ftonte, që siç tha ai, krahas ShBA-së të jetë pjesë e bisedimeve, përcjell Klankosova.tv.

“Ai është aq i shkëlqyeshëm në shumë prej deklaratave të tij, që ndoshta do të duhej të ftohej nga presidentja Osmani krahas ShBA-së që të jetë pjesë e bisedimeve”, u shpreh ai.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.