12:33, 19 Gusht 2019

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa këto momente ka nisur takimin me kryetarin e Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj, njofton Klan Kosova.

Ai ka iniciuar sot takime me disa prej krerëve të partive politike në vend dhe deri tash e ka të përfunduar takimin me kryetarin e PSD-së, Shpend Ahmeti.

Ftesë për takim është raportuar t’i ketë dërguar edhe kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj.

Ahmeti pas takimit me Mustafën: Po hapet rruga e bashkëpunimit thelbësor PSD-LDK

Konkurs Pune

Lexo më shumë