Mustafa me ministra në Kuvend - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mustafa me ministra në Kuvend

NULL NULL
14/12/2015

Kryeministri Isa Mustafa dhe ministrat nga kjo parti kanë arrituar në Kuvendin e Kosovë, ata janë parë duke hyrë në zyren e grupit parlamentar të LDK-së,njofton Klan Kosova.

Ndër të tjera, në ambientet e Kuvendit të Kosovës raportohet se ka numër të shumtë të personelit të sigurimit dhe të policisë së Kosovës dhe deputetët e Opozitës nuk po lejohen të futen në Kuvend.