Mustafa bisedon me zyrtarë të lartë të Parlamentit Evropian rreth Covid-19 - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mustafa bisedon me zyrtarë të lartë të Parlamentit Evropian rreth Covid-19

NULL NULL
17/04/2020

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, sot ka qenë pjesëmarrës në një video konferencë.

“Biseduam për mënyrën se si po e përballojmë situatën me COVID-19, për zhvillimet politike në javët e fundit dhe zhvillimet që pritet të ndodhin”, ka shkruar Mustafa në Facebook, transmeton Klan Kosova.

“Ndamë qëndrimin se LDK dhe EPP promovojnë vlera të përbashkëta dhe se LDK-ja mbetet partner i EPP-së në rrugën e Kosovës drejt BE-së”.