Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Muslija protagonist me dy asistime në fitoren e Paderbornit

NULL NULL
09.12.2023 16:35

Futbollisti i Kosovës, Florent Muslija, ishte protagonist në fitoren e Paderbornit ndaj Hamburger me rezultat 2-1, në kuadër të Bundesliga 2.

Muslija asistoi dy golat e fitores. Ai fillimisht dha një asistim për Filip Bilbijan, në minutën e 21’, duke barazuar rezultatin në minutën e 21’.

Në pjesën e dytë, Muslija asistoi për Ilyas Ansah, në minutën e 62’, i cili rezultoi të jetë i fitores.

Paderborni pas fitores kalon në pozitën e nëntë me 24 pikë të grumbulluara. /Klankosova.tv.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.