21:23, 26 Tetor 2019

Vedat Muriqi është kthyer në një lojtar shumë të rëndësishëm për Fenerbahçen ku ndeshje pas ndeshje po vërteton formën e tij.

Sulmuesi i Kosovës ka shënuar edhe në fitoren 5-1 që klubi ka arritur kundër Konyaspor.

Muriqi ka shënuar deri më tani 5 gola, dhe ka ndihmuar Fenerin që të renditet në vend të dytë me 17 pikë, një më pak se Alanyaspor.

Konkurs Pune

Lexo më shumë