Muriqi mbetet në brekë, ua dhuron fanellën dhe shorcet tifozëve (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Muriqi mbetet në brekë, ua dhuron fanellën dhe shorcet tifozëve (VIDEO)

NULL NULL
01.04.2023 11:58

Mallorca dhe Osasuna u përballën mbrëmë në kuadër të xhiros së 27-të në La Liga.

Ky takim u mbyll pa gola, teksa futbollisti i Kosovës, Vedat Muriqi nuk ia doli të lërë gjurmë brenda fushës.

Muriqi ani se u nervozua me trajnerin që nuk e lejoi të luante deri në fund, gjeti kohë pas përfundimit të ndeshjes që t’ua dhurojë fanellën dhe shorcet tifozëve. /Klankosova.tv.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.