Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mungon opozita, dështon mbledhja e Komisionit për Buxhet

NULL NULL
27.09.2023 12:25

Ka dështuar që të mbahet mbledhja e Komisionit për Buxhet, Punë dhe Transfere pas mospjesëmarrjes së deputetëve të opozitës në votim,

Në këtë mbledhje ishte planifikuar të shqyrtohen dhe votohen raportet vjetore financiare për OShP, KPM, ARKEP, RTK, ZRrE; votimi i Raportit Vjetor Financiar për Buxhetin e Kosovës 2022; votimi i Projekt Kodit Doganor dhe të Akcizave dhe disa pika të tjera, raporton EO, transmeton Klankosova.tv.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.