Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Muller nuk do të pensionohet

NULL NULL
nga Shpend Spahija 21.11.2023 11:29

Thomas Muller e ka konfirmuar për mediumin gjerman “BILD”, se nuk do të pensionohet me skadimin e kontratës në qershor tek Bayern Munich.

“Definitivisht dua të vazhdoj të luaj edhe pas vitit 2024. Jam ende duke e shijuar lojën, shpresoj që kjo po vërehet.”, tha Muller.

Ende nuk është përcaktuar nëse Thomas Muller do ta vazhdojë kontratën me bavarezët pas verës së ardhshëm, apo do të ndërrojë klub.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.