Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rasti i Mujës shqyrtohet më 9 qershor

NULL NULL
08.05.2015 15:55

Gjykata e Apelit ka vendosur që seanca e kolegjit në çështjen penale kundër disa zyrtarëve komunal të Komunës së Prizrenit, e njohur edhe si rasti ‘Muja” , të mbahet më 09 qershor të këtij viti.

Seanca mbahet në Pallatin e Drejtësisë në Hajvali..

Kreu i Prizrentit, Ramadan Muja është dënuar me dy vjet burg për korrupsion, ndërsa ai ishte ankuar ndaj këtij vendimi Gjykatën e Apelit.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.