Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Mua nuk më mërziti qepa, por miku im”, Shqipja e dëshpruar nga çifti (VIDEO)

NULL NULL
06.12.2023 00:30

Shqipja ka folur me banorët e tjerë se çfarë e ka penguar sot te Adri që e konsideron si mik të afërt në Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo tha se u zhgënjye nga ai pasi nuk i tregoi se Gani Gërmia e kishte mbushur me erë qepe shtëpinë.

“Mua nuk më mërziti qepa, kur unë të pyes dhe je njeriu im, kur të pyes e s’ma thua e më bënë me shenja, unë të konsideroj mik, e ke parë dhe nuk tregon se e ka bërë Gania”, ka thënë Shqipja./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.