Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

MSH-ja publikon orarin e qarkullimit për tre ditët në vijim

NULL NULL
20.04.2020 10:28

Ministria e Shëndetësisë e ka publikuar orarin e qarkullimit për tre ditët në vijim.

Ky orar vlen për datat 21-23 prill, sipas shifrës së parafundit të numrit personal, njofton Klan Kosova.

klankosova.tv

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.