MSh ende pa raport për infektimet e reja

MSh ende pa raport për infektimet e reja

NULL NULL
4 months më parë

Ministria e Shëndetësisë ende nuk e ka publikuar raportin për infektimet e reja me COVID-19, njofton Klankosova.tv.

Raporti zyrtar është publikuar pothuajse në të njëjtën kohë çdo ditë, por sot nuk ka asnjë postim të ri në faqen e MSh-së, dhe ora është 15:36.

Ndërkohë, Naser Ramadani i cili është drejtor i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, ku edhe përgatiten raportet, rezultoi sot pozitiv për COVID-19, transmeton Klankosova.tv.