Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Mrs.Isufi”, modelja ruse bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit: Jemi të lidhur përgjithmonë (FOTO)

NULL NULL
09.06.2023 22:42
Don Xhon

Modelja ruse, Ariana Lirey, përmes një postimi në Instagram ka treguar se ka bërë një tatuazh, me mbiemrin e Don Xhonit.

“Mrs.Isufi”, është tatuazhi i saj, ku Isufi është edhe mbiemrin i reperit të njohur kosovar, përcjell Klankosova.tv.

Krahas këtij postimi, modelja ka shkruar në Gjuhën Shqipe, duke thënë se janë të lidhur përgjithmonë.

“Jemi të lidhur përgjithmonë”, ka shkruar Ariana Lirey.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.