23:30, 10 Shkurt 2019

Aktori i njohur, Rowan Atkinson, është fotografuar nga paparacët gjatë kësaj fundjave.

Sipas Daily Mail, ai drejtonte biçikletën e tij me vrull pasi doli nga oborri i shtëpisë së tij në Londër.

Ai në fotografi shihet se ishte në nguti dhe dukej tamam si një pjesë e tij e rolit të tij, Mr Bean.

 

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë