Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mposhtet Bayern

NULL NULL
09.05.2015 19:27
Si duket humbja nga Barcelona gjatë javës ka lënë pasoja te bavarezët.

Bayern Munich ka pësuar disfatën e dytë brenda kësaj jave.

Sot ishte skuadra e Augsburg që arriti  t’i shkaktojë disfatë midis “Allianz Arena”
Ishte Raul Marcelo Bobadilla që në minutën e ’71 shënoi golin e fitores për Augsburg.

Kjo ishte humbja e katërt me radhë e Guardiolas, gjë që ndodhë për herën e parë në karrieren e tij.

Bayern Munchen pozicionohet në pozitën e parë në Bundes Liga me 76 pikë të grumbulluara, kurse pas saj me 63 pikë në vendin e dytë qëndron Borrusia Monchengladbach.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.