MPB: Mirsad Ndrecaj e Beg Rizaj janë të vrarë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

MPB: Mirsad Ndrecaj e Beg Rizaj janë të vrarë

NULL NULL
13/05/2015

Ministria e Brendshme e Maqedonisë  ka konfirmuar shkrimin e një dite më parë të TV-Alsat se Mirsad Ndrecaj, komandant NATO dhe Beg Rizaj, komandant Begu gjenden në mesin e 14 të vrarëve nga grupi i armatosur që ditë më parë zhvilloi përleshje me forcat policore në Lagjen e Trimave në Kumanovë, raporton Alsat-m.