Mozziku dhe Ledri publikojnë pamje nga kënga e tyre e re (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mozziku dhe Ledri publikojnë pamje nga kënga e tyre e re (VIDEO)

NULL NULL
21.05.2023 13:48
Ledri Vula, Mozzik

Dy artistët, Mozziku dhe Ledri Vula së shpejti do të sjellin një bashkëpunim.

Kënga e tyre e përbashkët do të publikohet me 24 maj, përcjell Klankosova.tv.

E sot artistët përmes një postimi në Instagram, kanë zbuluar pak nga videoklipi i tyre.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)