Mozzik flet për ndarjen me Loredanën (VIDEO)

Mozzik flet për ndarjen me Loredanën (VIDEO)

10 muaj më parë

Mozzik ka folur për  herë të parë për ndarjen me Loredanën, ish gruan e tij me të cilën e ka vajzën Hanën.

Reperi shumë i pëlqyer shqiptar rrëfeu shumë gjëra për jetën e tij personale dhe atë publike në një intervistë në emisionin Prive.

A ishte dedikim “Dhelpër Dinake”, çfarë po ndodh me divorcin dhe çfarë do të përmbajë albumi i tij i cili do të dalë së shpejti në publik.

Të gjitha të pathënat e Mozzikut mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al