Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moyes nuk largohet nga Sociedadi

NULL NULL
02.05.2015 12:41

Trajneri David Moyes nuk do të largohet nga skuadra e tanishme, Real Sociedad në fund të këtij edicioni.

Lajmin e ka konfirmuar vetë trajneri skocez në një konferencë për shtyp.

Ai ka bërë me dije së njëqind për qind do të qëndroj te Real Sociedad deri në përfundim të kontratës, e cila është valide deri në vitin 2016.

Për trajnerin 52-vjeçar interesim kishte shprehur skuadra e West Ham United.

Megjithatë, Premier League mbetet një opsion për të ardhmen e Moyes, sepse ai e një mirë këtë ligë ku kishte punuar në Everton dhe Manchester United.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.