Mourinho rrëzohet gjatë hyrjes në stadium (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mourinho rrëzohet gjatë hyrjes në stadium (VIDEO)

NULL NULL
09/09/2018

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka bërë një rrëzim të turpshëm gjatë hyrjes së tij në Wembley, për të përcjellë ndeshjen që Anglia e ka zhvilluar kundër Spanjës, në kuadër të Ligës së Kombeve.

Në momentin që ishte duke kaluar hyrjen e stadiumit, këmba e tij u kap në një litar që bëri që portugezi të rrëzohet për tokë, por pa u lënduar.

Ai u ngrit shpejt dhe sigurimi i stadiumit ishin aty pranë për ta ndihmuar 55 vjeçarin, shkruan Marca.com, transmeton Klan Kosova.

Ndryshe, ndeshja në mes Anglisë dhe Spanjës përfundoi me rezultat 1 me 2.
https://www.youtube.com/watch?v=85qrCnzp14U