19:15, 19 Gusht 2019

Ish-menaxheri Jose Mourinho është përlotur kur ka biseduar për ndarjen nga futbolli.

Ai ka thënë se i mungon shumë puna si trajner dhe se mezi pret të kthehet në fushë, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Kujtojmë se portugezi është i papunë që nga koha kur u largua nga skuadra Manchester United.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë