Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mourinho në Shopping

NULL NULL
07.05.2015 17:18
Jose Mourinho ka filluar gjahun për futbollistë. Ai dëshiron t’i ketë në skuadër për stinorin e ardhshëm Antoine Giezmann, Raphael Varanen e Alexandre Lacazette.

Jose Mourinho pos që është një mjeshtër i madh i futbollit, ai ka treguar se merr erë shumë edhe në transferim të lojtarëve.

Këtë pështypje e forcojnë edhe më shumë dy kërkesat e fundit të strategut portugez.

Aj i do në Chelsea dy yjet në ngritje, Antoine Giezmann e Atleticos, dhe Raphael Varanen e Real Madrid.

Sipas mediave në ishull, menaxheri i bluve i ka vënë kusht stafit të tij transferimin e dy lojtarëve që për momentin luajnë në ligën spanjolle.

Raportohet se në listën e Mourinhos është edhe Alexandre Lacazette i Lyonit.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.