Mourinho kërkon Rakitiqin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mourinho kërkon Rakitiqin

NULL NULL
15/03/2018

Trajneri i Manchester United-it, Jose Mourinho, është i interesuar në transferimin e mesfushorit të Barcelonës, Ivan Rakitiq, pohon Diario Gol.

Portugezi thuhet se e sheh kroatin si alternativë të mirë për Luka Modriqin, i cili i ka 33 vjet dhe po shkon drejt fundit të karrierës.

Djajtë e Kuq mund ta bindin ish-yllin e Sevillës që të shkojë në Old Trafford pasi që konkurrenca e madhe në mesfushë te Barcelona, mund të luajë rol në vendimin e tij.