Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mourinho drejt Unitedit?

NULL NULL
10.11.2015 21:00
Strategu portugez pritet qw tw marrw drejtimin e stolit tw DJajve tw Kuq nw fund tw kwtij edicioni.

Jose Mourinho mund të jetë trajner i ri i Manchester Unitedit.

Kështu raportojnë mediat gjithandej, duke sqaruar se portugezi ka arritur marrëveshje të parimeve me drejtuesit e klubit nga Old Trafford.

I veçanti ka dështuar krejtësisht këtë edicion me Blutë, duke u renditur në pozitën e 16-të, pas 12 xhirove.

Por në fund të edicionit strategu portugez pritet që ta zëvendësoj Louis van Gaalin në krye të stolit të Djajve të Kuq.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.