Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mount-United, arrihet akordi

NULL NULL
01.06.2023 23:14

Mesfushori i Chelseas, Mason Mount, është pajtuar për termet personale me Manchester Unitedin, sipas The Telegraph.

Mounti nuk ka arritur ta gjejë veten këtë stinor te të Kaltrit dhe pritet të jetë pjesë e eksodit te klubi nga Londra.

Përpos Djajve të Kuq, edhe Arsenali ka shprehur interesim për anglezin, mirëpo duket se tashmë ai e ka zgjedhur Old Traffordin.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.