Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mou: Chambo për Cech

NULL NULL
17.06.2015 17:08
Trajneri i Chelsea, Jose Mohurinho ka shprehur dëshirën që në Stamford Bridge të sjell lojtarin e ri të Arsenalit, Chamberlain.

Wenger ka shprehur interesim për portierin Petr Cech, ndërsa sipas portugezit marrëveshja mund të arrihet nëse bëhet një shkëmbim mes tyre.

Mohurinho është shprehur shumë serioz për anglezin e ri, pasi sipas tij ai ka cilësi të një lojtari të madh dhe është i nevojshëm për mesfushën e Chelsea.

Ky opsion për Wenger është pothuajse i pamundur pasi që nuk pritet të sakrifikojë Chambon për një portier.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.