Motrat Kardashian si sirena në plazh (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Motrat Kardashian si sirena në plazh (FOTO)

NULL NULL
11/04/2018

Motrat më të famshme, Kim dhe Kourtney Kardashian duket se kanë vendosur që të kalojnë kohë së bashku, transmeton Klan Kosova.

Ato janë parë në plazhin në Turks dhe Caicos.

Të veshura me bikini të zeza, KIm dhe Kourtney kanë shfaqur format fizike tejet seksi.

Gorgeous: Kim and Kourtney Kardashian posed for a sizzling bikini photo on the beach in Turks and Caicos on Tuesday afternoon

Looking so good: Kim Kardashian showed off her curves in microscopic hot pink bikini during Turks and Caicos vacation on Tuesday

Sister love: Kourtney shared yet another image of her and Kim on the beach