Motrat dhe vëllezërit e të famshmëve që duken identikë si ata (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Motrat dhe vëllezërit e të famshmëve që duken identikë si ata (FOTO)

NULL NULL
16.12.2022 13:34

Nuk mund ta imagjinojmë se si mund të jetë jeta kur vëllai juaj bëhet i famshëm në mbarë botën. Shumica e të afërmve të të famshmëve bëjnë jetë të zakonshme, kështu që askush nuk mund t’i dallojë ata duke ecur në rrugë. Por nuk është e njëjta për këta vëllezër e motra të famshëm, të cilët mund të jenë lehtësisht dubluesit e tyre gjatë xhirimeve.

Woody Harrelson dhe vëllai i tij Brett

Nicholas Brendon dhe vëllai i tij Kelly Donovan

Jeff Bridges dhe vëllai i tij Beau

Enrique Iglesias dhe vëllai i tij Julio

Steve Buscemi dhe vëllai i tij Michael

Hilary Duff dhe motra e saj Haylie

Patrick Swayze dhe vëllai i tij Don

Sylvester Stallone dhe vëllai i tij Frank

Michelle Pfeiffer dhe motra e saj Dedee

Eddie Murphy dhe vëllai i tij Charles

Chris Evans dhe vëllai i tij Scott

Lady Gaga dhe motra e saj Natali Germanotta

Rami Malek dhe vëllai i tij Sami

John Travolta dhe vëllai i tij Joey