Motra e Ritës në klipin "Poison" - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Motra e Ritës në klipin “Poison”

NULL NULL
26/05/2015

Më 28 qershor këngëtarja Rita Ora publikon videoklipin e saj më të ri “Poison”.

Nga fotografitë e para që  kanë qarkulluar shihet Ora shumë seksi por përpos saj brenda në videoklip do shohim një tjetër protagoniste.

Bëhet fjalë për Elenën motrën e Ritës në klipin Poison.

Kënga është publikuar në versionin audio dhe ka regjistuar rreth 1 milionë klikime.