Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moti sot: Temperaturat tipike dimërore

NULL NULL
05.04.2023 07:16

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se edhe këtë të mërkurë pritet fë ketë reshje shiu e bore.

Sipas IHMK-së temperaturat për sot pritet të jen tipike dimërore, njofton Klankosova.tv.

Temperaturën minimale do ta shënojë komuna e Dragashit me -3 gradë Celsius, kurse maksimalen ajo e Gjakovës me 4 gradë Celsius.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.