Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moti sot me vranësira dhe me intervale me diell

NULL NULL
28.02.2024 07:15
moti kryesisht me diell
Moti kryesisht me diell

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell.

Sipas Meteo Kosova, era do të fryjë nga juglindja, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme lokalisht, me shpejtësi prej 17-52 km/h!

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri në 7°C, ndërsa ato maksimale prej 15 deri në 19°C.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.