Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moti sot me shi, në viset e larta malore pritet edhe borë

NULL NULL
21.11.2023 07:19

Sot pritet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me të reshura shiu.

“Mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu. Në viset e larta malore me lartësi mbidetare mbi 1000m do të ketë kushte për reshje bore”, thotë Instituti Meteorologjik i Kosovës.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 5-9 gradë Celsius”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.