Moti sot me diell, temperaturat deri në 17 gradë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moti sot me diell, temperaturat deri në 17 gradë

NULL NULL
22.03.2023 07:22

Moti për këtë të mërkurë pritet të jetë me intervale të gjata me diell.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, nëpër zona të kufizuara do të ketë mundësi për riga shiu të intensitetit të dobët, transmeton Klankosova.tv.

Temperatura më e lartë do të jetë 17 gradë Celsius, ndërsa ajo minimalja 3 gradë Celsius.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS