Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moti sot me diell e pjesërisht i vranët

NULL NULL
22.04.2023 07:22
mot i vranet
mot i vranet

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se këtë të shtunë pritet të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Sipas IHMK-së, vranësirat gjatë diturës pritet që vende-vende të sjellin riga shiu me intensitet të dobët, transmeton Klankosova.tv.

Ndërsa, në relievin malor, pritet që reshjet e shiut pritet të jenë të intensitetit mesatar.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.