Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moti sot i vranët e me intervale me diell

NULL NULL
09.06.2023 07:12
moti sot

Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Siç njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, temperaturat mbeten pothuajse konstante me ditët e fundit, duke lëvizur nga 10-25 gradë Celsius.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.