Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moti sot i vranët dhe me shi

NULL NULL
10.03.2023 07:38
Mot me diell
Mot me diell

Sot do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu.

Temperaturat do të shënojnë rënie kryesisht në vlerat e maksimaleve deri 14 gradë Celzius , ndërsa minimalet mbeten pothuaj konstante deri në 2 gradë Celzius, njofton Instituti Hidrometeoroligjik i Kosovës, përcjell Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.