Moti sot i vranët dhe me shi - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moti sot i vranët dhe me shi

NULL NULL
04.03.2023 08:00

Për të shtunën parashikohet të mbajë mot i vranët dhe kohë pas kohe me reshje shiu. Në zonat malore priten reshje bore, njofton Meteo Kosova, përcjell Klankosova.tv.

Era do të fryjë nga kuadrati i verilindjes me shpejtësi prej 13-31 km/h.

Temperaturat do të pësojnë ulje, me minimale që do të luhaten prej 2 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 6 deri në 9°C.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.