Moti sot: I vranët dhe me reshje shiu, temperatura deri në 17 gradë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moti sot: I vranët dhe me reshje shiu, temperatura deri në 17 gradë

NULL NULL
18.05.2023 07:11
moti

Moti në Kosovë do të jetë kryesisht me vranësira.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, e enjtja do të jetë më e freskët se ditët paraprake.

Po ashtu sot parashihen edhe reshje të intensitetit të dobët.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 8 deri në 10 gradë kurse ato maksimalet nga 15 deri në 17 gradë Celsius. /Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS