Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moti sot i vranët dhe i freskët

NULL NULL
16.03.2023 07:12
moti

Sot do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe i freskët.

Temperaturat do të shënojnë ulje, por nuk parashihet të ketë minuse.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperatura minimale do shënojë 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalja e ditës do të arrijë në 9 gradë Celsius.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.