Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moti sot, dita më e nxehtë e javës

NULL NULL
13.04.2023 07:11
moti sot

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me pak vranësira dhe intervale me diell.

Siç njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, sita e sotme parashihet të jetë edhe dita më e nxehtë e javës, për shkak të prezencës së masave të ajrit me origjinë nga jugperëndimi.

Temperaturat minimale pritet të sillen ndërmjet 1 dhe 3 gradë Celsius, derisa ato maksimale mes 14 dhe 17 gradë Celsius.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.