Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moti sot

NULL NULL
10.06.2023 07:13
moti

Në Kosovë sot parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurtra me diell.

Sipas Prishtina Weather, pasdite priten rrebeshe shiu me bubullimë.

Temperaturat minimale do të sillen nga 1 deri në 3 gradë, ndërkaq maksimalet parashihet të arrijnë deri në 23 gradë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.