Moti sot - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Moti sot

NULL NULL
19.04.2023 07:15
moti

Në Kosovë sot pritet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, vranësirat vende-vende parashihen të shoqërohen me riga shiu të intensitetit të dobët.

Temperaturat minimale do të luhaten nga 2 deri në 4 gradë celsius, ndërkaq maksimalet do të arrijnë deri në 14 gradë.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.